Bize Ulaşın: 0 212 909 9 638 Destek S.S.S   Demo Inceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı satın aldım kurulumu ne zaman tamamlanır?

Yazılım satın alma işleminizin ardından ödeme onayınız ile birlikte kurulum işlemi süreci başlamaktadır. Kurulum işlemleriniz 2 (iki) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Kendi sunucumuzda barındırabilir miyiz?

Evet, kendi sunucunuzda Yıllık kira bedeli ödemeden ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Yada bizim sunucularımdan da yararlanabilirsiniz.

Lisanslama nasıl yapılmaktadır?

Lisans işlemi tek bir domain için yapılmaktadır. Yazılım, satın alınan domain dısında kullanılamaz veya domain değişikliği yapılamaz.

Yazılımınızın yıllık kira bedeli bulunmakta mıdır?

Netlun E-Ticaret Web yada Kurumsal Web yazılımında yıllık kira/lisans bedeli bulunmamaktadır. Satın aldıgınız yazılım, domain adresinize lisanslanacak ve sunucunuzda herhangi ek bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabileceksiniz.

Yazılımı kendi sunucumda kullanabilmem için neler gereklidir?

E-ticaret Yazılımımızın Linux tabanlı bir sunucuda kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Windows tabanlı sunucularda yazılımın işleyişi için gerekli optimizasyonların sunucu yöneticisi tarafından ekstra uygulanması gerekebilecektir. Yazılımı aşağıdaki özellikleri sunan herhangi bir sunucuya kurabilirsiniz. Bu bileşenler, Türkiye’de hizmet veren sunucu firmalarının tamamına yakınında hazır kurulu olarak gelir.

– PHP v5.3 ve üzeri
– Ioncube v5 ve üzeri
– CURL
– MySQL
– GD Library v2 (+TTF Support)
– SOAP Ext.

Yazılımı satın aldım teknik destek alabilir miyim?

Teknik ekibimizden dilediğiniz zaman e-posta ve ticket sistemi ile destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size ihtiyacınız olan konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.
Tüm destek talepleriniz ortalama 1 iş günü içerisinde en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Telefon ile destek verilememektedir.