Tüm Ürün, Paket ve Hizmetler ile ilgili Eticaret ve Kurumsal Demo (Şablon) İçeriğimiz
İstanbul
Brussels
Frankfurt
Amsterdam
Intro

SEO Hizmeti ile

Online ortamda yerinizi ayırtarak siz de ürün ve hizmetinizi bir marka adı altında ihtiyaç doğrultusunda duyurun

Müşterilerinizin 7/24 ziyaret edebileceği, ürünlerinizi detaylı inceleyebileceği e-ticaret sitenizde stok, ürün maliyeti, iş gücü ve dükkan giderlerini minimum seviyede tutarak sadece satışa odaklanabilir, belirli bir bölge sınırlaması olmadan her noktada ürünlerinize ihtiyaç duyan kitlelere ulaşabilirsiniz.

SEO Hizmeti
SEO Hizmeti
Netlun - SEO Hizmeti

Sizde SEO Hizmeti ile Google ve Diğer arama sorgularında ilk sayfalarda olun.

Google ve diğer arama ağlarında reklam alanlarında (Yahoo, Bing vs) ürün ve hizmetinizi sizleri arayan ve ihtiyacı olan kişilere ilk sayfalarda olun

Netlun - Eticaret Web Hizmeti

Neden
SEO Hizmeti

SEO Hizmeti aşamasında diğer özelliklerimiz ve içeriğimiz aşağıdaki gibidir.
A-B Class IP'den Tanıtım
Sözlük Sitelerinden Tanıtım
Özel Firma Rehberi Kaydı (Manuel)
Etkili Forumlardan Linkleme
Link İnşaası
187K Facebook Üzerinden Tanıtım
Sosyal Medya Tanıtımı
Yabancı Platform Güçlü Link
Blog Sitesinde Özgün Makale
Blog İle Destekleme
Özel Site Kaydı
2+3 Anahtar Kelime + Kategori Formülü
HTML Hata Kontrolü
Kategori Meta Ayarları

Neden SEO Hizmeti

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Bu da web sitelerinin araştırma motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi ile mümkün olur
SEO Hizmeti ile Yaptıklarımız
Öncelikle SEO çalışması yapılmasını istediğiniz web sitesi çeşitli profesyonel araçlarla incelenir ve detaylı bir SEO raporu ortaya çıkartılır. Ardından pek çok kriter göz önünde bulundurularak bu rapor analiz edilir, siteniz üzerinde (site içi SEO) ve sitenizin dışındaki kaynaklar kullanılarak (site dışı SEO) ne gibi değişiklik, geliştirme ve düzenleme çalışmaları yapılacağı belirlenir.
Yazılım Hizmeti ile SEO
Düşük bedel ve ölçülebilen somut verilerle uzun süreli bir etki sunan SEO çalışmaları, site üzerinde yapılan optimizasyonlarla marka bilinirliğini ve doğal ziyaretçi sayısını arttırmayı hedefler. Eticaret ve Kurumsal SEO Hizmeti ile Bu çalışmalar sonucunda e-ticaret sitesinin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması daha fazla müşterinin markayı tanımasını sağlar

Dijital Reklamcılık
Özellikleri

Eticaret Web Hizmeti aşamasında diğer
özelliklerimiz ve içeriğimiz aşağıdaki gibidir.
Sizin için doğru kampanya kurgusunu hazırlamak için işinizi, sektörünüzü, rakiplerinizi tanıyacağız. İhtiyacınız olan sonuçları sağlayacak bir strateji geliştirmek için birlikte çalışıyoruz.
Temel hedeflerinize ulaştıracak en doğru diital mecralarda en doğru kampanya kurguları oluştururuz. Alakasız trafiği ve/veya gösterimleri engelleyen ileri düzey teknikler kullanarak bütçenizi verimli kullanırız.
Devamlı optimizasyonlar yaparak kampanyalarınızın performansını arttıracak ve temel hedeflerinize adım adım ulaşacağız. Lokasyon, zaman ve cihaz hedeflemeleri, yeniden pazarlama listelerinin kullanımı, arama terimlerinin optimizasyonu, dijital reklam varyasyonlarının testleri gibi gelen trafiğin kalitesini artırmaya yönelik stratejiler kurgularız.
Dijital reklam kampanyalarınız hakkında anlamlı bilgiler sağlayan raporlar hazırlarız. Kampanyalarınızda nelerin olup bittiğini ve KPI hedeflerinin neresinde olduğunuzu görebilirsiniz. Marka yöneticilerimizin düzenli olarak hazırladığı raporlar ile mevcut kampanyalarımızın ne kadar iyi performans gösterdiğini takip edip, büyüme ve iyileştirme fırsatlarını gözlemler, veriye dayalı kararlar alırız. Performansa dayalı dijital reklamlar ile en düşük edinme başı maliyetle en karlı dönüşümü elde etmenizi sağlayan bir performans pazarlama ajansıyız.
Netlun - C2C Eticaret | B2B Web Hizmeti

Neden
Dijital Reklam Hizmeti

Pazarlamanın dijital dünyanın yaşam standartlarına uygun otomatik bir ortamda yapılmasını sağlayan programatik reklamcılık, hedef kitleye erişim noktasında reklam verenlere daha etkin hizmet sunmaktadır.

Image