İstanbul
Brussels
Frankfurt
Amsterdam
IOS Mobil Uygulama Hizmeti
IOS Mobil Uygulama Hizmeti
Netlun - IOS Mobil Uygulama Hizmeti

Şimdi Apple Store Uygulama Marketinde Yerinizi Ayırtın

Apple Store üyeliği ile birlikte mobil uygulama hizmeti' nizi sisteme dahil ederek, sizlere sadece web alanında değil uygulama alanlarına da taşıyalım

Netlun - Android Mobil Uygulama Hizmeti

Şimdi Play Store Uygulama Marketinde Yerinizi Ayırtın

Google Devoloper üyeliği ile birlikte mobil uygulama hizmeti' nizi sisteme dahil ederek, sizlere sadece web alanında değil uygulama alanlarına da taşıyalım

Play Store Mobil Uygulama Hizmeti
Play Store Mobil Uygulama Hizmeti
Netlun - Mobil Uygulama Hizmeti

Neden
Mobil Uygulama Hizmeti

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte ve her geçen gün büyüyen mobil uygulama platformları ile Netlun 'un geliştirmiş olduğu mobil uygulama yapım platformu sayesinde herkes yazılım dili (KOD) bilmeden profesyonel mobil uygulamalar yapabilmektedir. Mobil uygulama yapım platformundan mobil uygulama geliştirmesi aylar bazı projelerde yıllar almaktaydı, Netlun mobil uygulama yapım platformu sayesinde profesyonel mobil uygulama projeleri bir gün gibi kısa bir zamanda tamamlanmaktadır.

Mobil Uygulama Hizmeti ile

IOS ve Android Mobil Uygulama Hizmeti işletim süreci
Analiz
Mobil uygulama yazılımı için müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve hedeflerini dinleyerek projenin ilk adımlarını atıyoruz. Taleplerin iyi analiz edilmesiyle yazılım öncesi aksaklıkları tespit edip, sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmanın temellerini atıyoruz.
Yazılım
Uzman yazılım ekibimiz onaylanan JPG formatlı tasarımı uygulama arayüzü olarak kullanır. Mobil yazılım geliştirme native veya hybrid yapılar kullanılarak yapılır ve yazılım entegrasyonu tamamlanır.
Tasarım
Kullanıcıların kolay kullanımını sağlamak için mobil uygulamanın arayüzünü tasarlıyoruz ve tasarımları müşteriye JPG formatında sunuyoruz. Müşteri isteklerine göre değişiklikler yaparak yazılım alt yapısına başlıyoruz.
Teslim
Uygulama yazılımı tamamlandıktan sonra test edilir ve farklı cihazlarda denemeler yapılır. Daha sonra müşteri onayı alındıktan sonra uygulama mağazalara yüklenir ve kullanıcılara sunulur.

Mobil Uygulama Hizmeti Avantajları

Web sitenizi Mobil Uygulama ya dönüştürüyoruz. Eticaret, Kurumsal ve kişisel web sitelerinizi profesyonel bir biçimde IOS ve ANDROID mobil uygulamaya dönüştürüyoruz
  • Platformun popülerliği
  • Düşük yatırım ve yüksek Kazanç getirisi
  • Son Derece Özelleştirilebilir
  • Daha iyi destek ve bakım
  • Verimli hedefli pazarlama
  • İyileştirilmiş dönüşüm oranları
  • Diğer araçlarla veya sosyal medya platformlarıyla entegrasyonu kolaydır
Netlun - Web Hizmeti

Neden Biz

Web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan, firmanızın marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızda yarar sağlamayı hedefleyen ve memnuniyetiniz için çalışan bir dijital web merkezinin beynidir.

Image