Bize Ulaşın: 0 212 909 9 NET Destek S.S.S   Demo Inceleyin

SİZDE ARAMA AĞI ALANLARINDA YERİNİZİ AYIRTIN..! Ürün ve sağlamış olduğunuz hizmetleri Google ve diğer arama ağı alanlarında (Facebook, Bing, Yandex vs.)ilk sayfaya taşımaya ne dersiniz ? Netlun Group ile sizlere marka bilinirliği aşamasında yardımcı oluyoruz.

Neden Netlun, Neden Arama Ağı Reklamcılığı

Arama Kelimelerini Seçin

Hizmet verdiğiniz yada satmakta olduğunuz ürüne bağlı aranmak istediğiniz kelimeleri siz seçersiniz. Bu şekilde size doğru müşteriler doğru zamanda iletişime geçeceklerdir.

Kendi Reklamınızı Belirleyin

Yayınlanması istediğiniz reklamları sizler belirlemektesiniz. Bu şekilde doğru mesajı iletmiş olacaksınız

Bütçenizi belirleyin

Belirlemiş olduğunuz bütçe ile reklamlarınızı yayınlamaya başlayın. Farklı bir maliyet ile uğraşmayın!

Reklam Zamanını Ayarlayın

Belirlemiş olduğunuz Reklamlarınıza zaman koyarak vermiş olduğunuz ürün ve hizmetleri doğru zamanda mülterilerinize gösterin. Gereksiz zamanlarda kaybınız olmasın

İlk Sayfa Garantili

Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler ile seçtiğiniz reklam metni her zaman ilk sayfalarda yer alsın. Bu şekilde markanızın tanıtımında size en uygun araç olacaktır.

Detaylı İstatistik

Reklam Yönetim paneli üzerinden anlık reklam yayınlanma süreci, nerede yayınlandığı ve daha bir çok detayı görebilirsiniz.

Dilerseniz Reklamlarınız Bizde

Yada tüm bu işleri bir Netlun Group Reklam Uzmanımızdan destek alarak yapabilirsiniz…

Paketlerimiz hakkında detaylar!

Paket içeriklerimizde sadece almış olduğunuz yazılım bedeli ile fiyatlandırılmıştır. Tüm yazılım içeriklerimiz de Seo, Domain ve Hosting hizmetlerimiz dahil edilmemiştir. Bu nedenle paketlerimizi alma aşamasınıda fiyat farklılıkları sizin seçmiş olduğunuz özellikler doğrultusunda değişkendir. Daha detaylı bilgi için bizimle görüşebilirsiniz…