Bize Ulaşın: 0 212 909 1906 Destek S.S.S   Yönetici Girişi

SİZDE ARAMA AĞI ALANLARINDA YERİNİZİ AYIRTIN..! Ürün ve sağlamış olduğunuz hizmetleri Google ve diğer arama ağı alanlarında (Facebook, Bing, Yandex vs.)ilk sayfaya taşımaya ne dersiniz ? Netlun Group ile sizlere marka bilinirliği aşamasında yardımcı oluyoruz.

Neden Netlun, Neden Arama Ağı Reklamcılığı

Arama Kelimelerini Seçin

Hizmet verdiğiniz yada satmakta olduğunuz ürüne bağlı aranmak istediğiniz kelimeleri siz seçersiniz. Bu şekilde size doğru müşteriler doğru zamanda iletişime geçeceklerdir.

Kendi Reklamınızı Belirleyin

Yayınlanması istediğiniz reklamları sizler belirlemektesiniz. Bu şekilde doğru mesajı iletmiş olacaksınız

Bütçenizi belirleyin

Belirlemiş olduğunuz bütçe ile reklamlarınızı yayınlamaya başlayın. Farklı bir maliyet ile uğraşmayın!

Reklam Zamanını Ayarlayın

Belirlemiş olduğunuz Reklamlarınıza zaman koyarak vermiş olduğunuz ürün ve hizmetleri doğru zamanda mülterilerinize gösterin. Gereksiz zamanlarda kaybınız olmasın

İlk Sayfa Garantili

Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler ile seçtiğiniz reklam metni her zaman ilk sayfalarda yer alsın. Bu şekilde markanızın tanıtımında size en uygun araç olacaktır.

Detaylı İstatistik

Reklam Yönetim paneli üzerinden anlık reklam yayınlanma süreci, nerede yayınlandığı ve daha bir çok detayı görebilirsiniz.

Dilerseniz Reklamlarınız Bizde

Yada tüm bu işleri bir Netlun Group Reklam Uzmanımızdan destek alarak yapabilirsiniz…

site-img33

 

Seo Paketlerimiz Hakkında

Tüm yazılım içeriklerimiz, tasarım aşamasında SEO destekli olarak tasarlanırlar. Ancak Ek SEO destek paketlerimiz ile Web Sitenizi yapılan bazı ek çalışmalarla birlikte arama ağlarında (Google ve diğer arama motorlarında) sizleri ilk sayfalara taşıyoruz…. Hizmetiniz ve marka bilinirliğiniz arama ağlarını kullanan kişilerce bilinecektir…

Devamı için

site-img32

 

Domain ve Hosting Paketlerimiz Hakkında

Tasarlanan tüm içeriklerimiz, ücretlendirme aşamasında sadece yazılım ile geçerli olup Seo, Domain ve Hosting içeriğimize dahil değildir. Kendinize ait bir isim ve alan aşamalarınız var ise yazılım sizlere teslim edilerek işlemler sağlanır yada isteğe bağlı Domain ve Hosting Paketlerimizden seçim sağlayarak bizlere bildirebilirsiniz.

Devamı için

Paketlerimiz hakkında detaylar!

Paket içeriklerimizde sadece almış olduğunuz yazılım bedeli ile fiyatlandırılmıştır. Tüm yazılım içeriklerimiz de Seo, Domain ve Hosting hizmetlerimiz dahil edilmemiştir. Bu nedenle paketlerimizi alma aşamasınıda fiyat farklılıkları sizin seçmiş olduğunuz özellikler doğrultusunda değişkendir. Daha detaylı bilgi için bizimle görüşebilirsiniz…