Bize Ulaşın: 0 212 909 9 638 S.S.S   Destek İçin

İnternet Reklam Hizmeti Mevcut web site 'nizi Google, Facebook ve diğer sosyal ağ platformlarında ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak müşteri potansiyelinizi artırmaya ve aynı sektördeki rakiplerinizden üst aşamalara çıkmanız için özellikler paylaşılmışmır.

Google’da Reklam Verin

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam Google’da aradıkları anda sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın. Üstelik sizin belirlediğiniz maliyetler sadece gideriniz olsun…

Facebook reklamları

Facebook reklamları doğru insanları bulmayı, onların dikkatini çekmeyi ve sonuç almayı kolaylaştırır.

Microsoft ve Bing Reklamları

Microsoft’un hizmetleri arasında yer alan arama motoru Bing, Türkiye’de yer alan internet kullanıcıları tarafından her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlanan bir arama motoru olmayı sürdürmektedir.

Neden İnternet Reklamcılığı
Arama Ağı alanlarında (Google, Yandex, Bing gibi) ilk sayfalarda.

netlun.com ile

X

Neden Netlun, Neden Arama Ağı Reklamcılığı

Arama Kelimelerini Seçin

Hizmet verdiğiniz yada satmakta olduğunuz ürüne bağlı aranmak istediğiniz kelimeleri siz seçersiniz. Bu şekilde size doğru müşteriler doğru zamanda iletişime geçeceklerdir.

Kendi Reklamınızı Belirleyin

Yayınlanması istediğiniz reklamları sizler belirlemektesiniz. Bu şekilde doğru mesajı iletmiş olacaksınız

Bütçenizi belirleyin

Belirlemiş olduğunuz bütçe ile reklamlarınızı yayınlamaya başlayın. Farklı bir maliyet ile uğraşmayın!

Reklam Zamanını Ayarlayın

Belirlemiş olduğunuz Reklamlarınıza zaman koyarak vermiş olduğunuz ürün ve hizmetleri doğru zamanda mülterilerinize gösterin. Gereksiz zamanlarda kaybınız olmasın

İlk Sayfa Garantili

Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler ile seçtiğiniz reklam metni her zaman ilk sayfalarda yer alsın. Bu şekilde markanızın tanıtımında size en uygun araç olacaktır.

Detaylı İstatistik

Reklam Yönetim paneli üzerinden anlık reklam yayınlanma süreci, nerede yayınlandığı ve daha bir çok detayı görebilirsiniz.

Dilerseniz Reklamlarınız Bizde

Yada tüm bu işleri bir Netlun Group Reklam Uzmanımızdan destek alarak yapabilirsiniz…

×