Bize Ulaşın: 0 212 909 9 638 Destek S.S.S   Demo Inceleyin

Biz Kimiz 2009 yılında İstanbul’de kurulan daha öncesinde ATC Bilgisayar olarak sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktaydık. Gelişen alt yapı ve günümüz teknolojisinde daha iyi hizmet sağlayabilmek amaçlı 2012 yılı itibari ile adımızı NETLUN olarak değiştirdik. Bu şekilde artık sadece bilgisayar ortamlarında yaşanan sorunlarınızı değil Yazılım ve İnternet ortamındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Ne Yapıyoruz Web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan, firmanızın marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızda yarar sağlamayı hedefleyen ve memnuniyetiniz için çalışan bir dijital web merkezinin beynidir. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile sizin için paket çözümler üreterek hayata geçirmekte ve her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılım altyapıları ile sizlere alternatifli kesin ve net çözümler sunmak adına çalışmaktadır. Yıllara dayalı tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Diğer Hizmetlerimiz

İnternet Reklamcılığı Hizmetleri

Google ve diğer arama ağı alanlarında (bing, yahoo vs.)siz de hizmet odaklı ve alaka düzeyi aramalarda yerinizi ayırtın.

Devamı için

Grafik ve Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Kimlik, Logo, Banner ve Tüm şirket içi grafik tasarımlarınızı sizin için tasarlıyoruz.

Devamı için

Patent ve Marka Tescil İşlemleri

Patent, Kalite belgelendirme uzmanlığında, marka, faydalı model, endüstriyel tasarım tescili ve hukuk danışmanlığı servisleri vermekteyiz.

 

Devamı için

Domain ve Hosting Hizmetleri

Tasarlanan tüm içeriklerimiz, ücretlendirme aşamasında sadece yazılım ile geçerli olup Seo, Domain ve Hosting içeriğimize dahil değildir. Kendinize ait bir isim ve alan aşamalarınız var ise yazılım sizlere teslim edilerek işlemler sağlanır yada isteğe bağlı Domain ve Hosting Paketlerimizden seçim sağlayarak bizlere bildirebilirsiniz.

 

Devamı için

Nedir Netlun - NET – Günümüz çağımızda kullanmış olduğumuz İNTERNET adından, LUN – Genel olarak bir storage ünitesi üzerinde bir yada daha fazla sunucu‘nun kullanımına sunulan disk alanına verilen isim. -in birleşmesi ile adını olarak almıştır…

Neden NETLUN

2 iş Gününde Teslim

Bizlerden almış olduğunuz paket ve hizmetler 2 iş gününde sizlere bitmiş şekilde teslim edilir. (İçerik paylaşımına göre)

7/24 Destek

7/24 Profesyonel Destek Ekibi miz ile sizlere iş akışı durumuna göre hızlı ve çözüm odaklı yardım sağlamaktayız.

Lisanslı ve Garantili Hizmet

Ekibimiz tarafınca yapılan tüm çalışmalar bir garanti altında yapılmakla beraber alınan tüm hizmetler lisanslı bir şekilde sadece siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ödemede Kolaylık

İster iş öncesi %60 ve iş tesliminde %40 şeklinde ödeme aşaması, ister Kredikartı ‘na 12 taksit ile ödeme yöntemi. Bu aşamada tamamen sizlerin bütçesini düşünerek esnek davranmaktayız. Ya da Kiralık Web Sitesi paketlerimizi deneyebilirsiniz…

Yazılım Çeşitlerimiz ve Sertifikalarımız

× Bize Sorun!