Tüm Ürün, Paket ve Hizmetler ile ilgili Eticaret ve Kurumsal Demo (Şablon) İçeriğimiz
İstanbul
Brussels
Frankfurt
Amsterdam
Kuruluş 2010

Netlun
Web Hizmeti ile

2007 yılında İstanbul’da kurulan daha öncesinde ATC Bilgisayar olarak sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktaydık. Gelişen alt yapı ve günümüz teknolojisinde daha iyi hizmet sağlayabilmek amaçlı 2010 yılı itibari ile adımızı Netlun olarak değiştirdik

Stack
Stack
Neden Biz

Neden Netlun
Neden
Web Hizmeti

Tüm ürün ve hizmet içerikleriyle internet ortamında profesyonel kadrosuyla sizler için çözüm üreten grup şirketlerimizin çözüm ortakları.

+0

Mutlu Müşterimiz

+0

Çözüm Ortağımız

+0

Çalışanımız

Sizlere Neler Sunuyoruz

Web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan, firmanızın marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızda yarar sağlamayı hedefleyen ve memnuniyetiniz için çalışan bir dijital web merkezinin beynidir. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile sizin için paket çözümler üreterek hayata geçirmekte ve her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılım altyapıları ile sizlere alternatifli kesin ve net çözümler sunmak adına çalışmaktadır. Yıllara dayalı tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Image
Ekibimiz

Alanında Uzman
Ekibimiz

Ali EŞREFOĞLU
Ali EŞREFOĞLU
CEO
Nur Bülbül Özada
Nur Bülbül Özada
COO
Cumhur Bülbül
Cumhur Bülbül
CIO
Gaye Azra Algün
Gaye Azra Algün
CMO
Hasan Kayapınar
Hasan Kayapınar
CTO
Mustafa Ersan
Mustafa Ersan
SEO

Netlun ile Hzmetlerimiz

Alanında uzman olduğumuz ve Sizlere Sunduğumuz Hizmetlerimizden bazıları

Online alışverişin hızla büyüdüğü günümüzde işletmelerin düşük maliyetler ile sahip olabilecekleri sanal mağazaları için hazırlamış olduğumuz E-ticaret yazılım altyapısı sayesinde tedarikten teslimata kadar, işletmenizi rakiplerinizden ayırıcı bir çok özellik ile sanal mağazanızı yönetebileceksiniz.
Kurumsal web sitenizi işinizi yönetir gibi yönetebilirsiniz. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıları, güncel duyurularınızla ilgi uyandırarak, hizmetlerinizi anlatarak ya da son projelerinizi yayınlayarak potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.
Tüm yazılım içeriklerimiz, tasarım aşamasında SEO destekli olarak tasarlanırlar. Ancak Ek SEO destek paketlerimiz ile Web Sitenizi yapılan bazı ek çalışmalarla birlikte arama ağlarında (Google ve diğer arama motorlarında) sizleri ilk sayfalara taşıyoruz…. Hizmetiniz ve marka bilinirliğiniz arama ağlarını kullanan kişilerce bilinecektir…