Bize Ulaşın: 0 212 909 1906 Destek S.S.S   Yönetici Girişi

2009 yılında İstanbul’de kurulan daha öncesinde ATC Bilgisayar olarak sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktaydık. Gelişen alt yapı ve günümüz teknolojisinde daha iyi hizmet sağlayabilmek amaçlı 2012 yılı itibari ile adımızı NETLUN olarak değiştirdik. Bu şekilde artık sadece bilgisayar ortamlarında yaşanan sorunlarınızı değil Yazılım ve İnternet ortamındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 7 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Domain ve Hosting Hizmetlerimiz

Tasarlanan tüm içeriklerimiz, ücretlendirme aşamasında sadece yazılım ile geçerli olup Seo, Domain ve Hosting içeriğimize dahil değildir. Kendinize ait bir isim ve alan aşamalarınız var ise yazılım sizlere teslim edilerek işlemler sağlanır yada isteğe bağlı Domain ve Hosting Paketlerimizden seçim sağlayarak bizlere bildirebilirsiniz.

 

Devamı için

Kurumsal Web Hizmetlerimiz

Kurumsal web sitenizi işinizi yönetir gibi yönetebilirsiniz. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıları, güncel duyurularınızla ilgi uyandırarak, hizmetlerinizi anlatarak ya da son projelerinizi yayınlayarak potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.

 

Devamı için

E-Ticaret Web Hizmetlerimiz

Online alışverişin hızla büyüdüğü günümüzde işletmelerin düşük maliyetler ile sahip olabilecekleri sanal mağazaları için hazırlamış olduğumuz E-ticaret yazılım altyapısı sayesinde tedarikten teslimata kadar, işletmenizi rakiplerinizden ayırıcı bir çok özellik ile sanal mağazanızı yönetebileceksiniz.

Devamı için

SEO Hizmetlerimiz

Tüm yazılım içeriklerimiz, tasarım aşamasında SEO destekli olarak tasarlanırlar. Ancak Ek SEO destek paketlerimiz ile Web Sitenizi yapılan bazı ek çalışmalarla birlikte arama ağlarında (Google ve diğer arama motorlarında) sizleri ilk sayfalara taşıyoruz…. Hizmetiniz ve marka bilinirliğiniz arama ağlarını kullanan kişilerce bilinecektir…

 

Devamı için

NET – Günümüz çağımızda kullanmış olduğumuz İNTERNET adından, LUN – Genel olarak bir storage ünitesi üzerinde bir yada daha fazla sunucu‘nun kullanımına sunulan disk alanına verilen isim. -in birleşmesi ile adını olarak almıştır…

Yazılım Çeşitlerimiz ve Sertifikalarımız

  • netlun-google-adwords-sertifika
  • netlun-photoshop-tasarım
  • netlun-sql-server
  • netlun-asp-net
  • netlun-visual-studio
  • netlun-java
  • netlun-html-css-js-vs-sertifika